2013 Model Renault Kangoo

2012 2013 renault kangoo modeli resimleri fiyatı ne kadar 2.el haberleri ne zaman çıkıyor 

2013-Renault-Kangoo

Renault’nun hafif ticari sınıfındaki temsilcisi Kangoo, 2013 yılını yeni yüzüyle karşılıyor. Yaklaşık 5 yıldır yollarda olan ve son olarak da platformunu Mercedes- Benz Citan’a vermesiyle gündeme gelen Renault Kangoo, yapılan değişikliklerle markanın güncel tasarım çizgisine adapte edilmiş. Yan aynalar ve stoplarda da küçük değişiklikler yapılırken, iç mekanda ön konsol ve direksiyon yenilenmiş. Renault’nun yeni bilgi eğlence sistemi R-Link ve yokuş kalkış desteği gibi donanımlar makyajla birlikte Kangoo’nun özellikleri arasına eklenirken, karoser ve motor seçenekleri korunmuş.

Bir önceki yazımız olan Mercedes-Benz Müzesi başlıklı makalemizde mercedes-benz galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

2013 Model Renault Kangoo renault kango araba modelleri,2013 model renault kangoo,FATURALI KANGOO,FATURALI KANGOO 2013 MODEL,kangonun en çok tutulan modeli,renault kangoo bilinmeyen özellikleri,renault kangoo nun en çok tutulan modeli,reno kango binek 2013 model makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

2013 Model Renault Kangoo makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
mercedes müzesi
Mercedes-Benz Müzesi

mercedes benz galerisi müzesi museum galery resimleri tarihi arabaları otomobilleri Mercedes-Benz Stuttgart’taki müzesinde tarihini sergilerken, bugünlere tesadüfen gelinmediğini gözler önüne...

Kapat