2013 Passat R-Line özellikleri ve fiyatı

Volkswagen passat 2013 özellikleri fiyatı resimleri…
Volkswagen ‘in en popüler serilerinden olan Passat ‘ın Sedan ve Variant (station wagon) modellerinin R-Line paketi resmi olarak tanıtıldı. Her iki gövde tipi için de sunulmaya başlanan R-Line paketi iç ve dış görsellik olarak daha sportif bir görünüm ve yüksek performanslı daha dinamik bir sürüş keyfi sunuyor. Paket dahilinde büyük bir hava girişi ve entegre sis farlarının yanı sıra yeni tamponlar, ayırt edici yan marşpiyeler, arka spoyler, parlak siyah arka difüzör ve yeni tasarım 17 inçlik jantlar sayesinde daha sportif bir görünüme kavuşan Passat, gövde yüksekliğini 15 mm azaltan sportif süspansiyonlarla da daha dinamik bir otomobile dönüşüyor.

Passat’ R-Line paketinde kabin içindki değişikliklerde göz kamaştırıyor… Çift renkli spor koltuklar, titanyum grisi kaplamalar, altı düz spor direksiyon simidi, paslanmaz çelik pedallar ve R-Line logolu kapı eşikleri paketle gelen diğer detaylar arasında yer alıyor.

Yeni Passat R- Line ‘ı izle !…

 

 

 

2013 Passat R-Line özellikleri ve fiyatı vw cc r line,passat r,2015 passat Rline tahmini fiyatları,passat 2013 model fiyatları,passat 2013 teknik özellikleri,passat cc r line fiyatı,yeni passat r line,yenipassat düfözörü makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Etiketler:

BENZER KONULAR

2013 Passat R-Line özellikleri ve fiyatı makalesi Ana Sayfa, Volkswagen kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Nissan Juke Nismo 2013
2013 model Nissan Juke Nismo

Nissan yeni modeller 2013 juke özellikleri resimleri... Nissan, bilindik otomobillerden çok farklı normlarda ve eğlenceli bir tarza sahip olan serisi...

Kapat