2013 Yeni Skoda Roomster Fazlasıyla Dikkat Çekici

skoda roomster 2013 özellikleri fotoğrafları ne kadar motoru resimleri fiyatı

Skoda’nın yeni tasarım olan Roomster; ailenizle uzun yolculuklara çıkabilmeniz ya da arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için ideal bir araç. Aynı zamanda, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sportif bir araçtır. Şehir içindeki sürüşlerde kendinizi gösterebileceğiniz kadar zariftir. İstediğiniz herşeyi taşıyabilecek kadar güçlüdür. Benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatacak kadar dinamiktir.

2013 Yeni Skoda Roomster Fotoğrafları

ARACIN ÖZELLİKLERİ

Ebat küçültmeyle yola çıkılarak geliştirilen 5 yeni motor, oldukça düşük yakıt tüketimleriyle çok yüksek sürüş performansları sunar. Common-rail sistemli TDI dizel motorlar ve süper şarjlı TSI benzinli motorlar, dengeli bir şasi, iletişim kontrolü ve doğru vites geçişleriyle tamamlanmaktadır.

Bu kombinasyon, Roomster’ı tüm sürüş koşullarında ideal bir yol arkadaşı yapmaktadır. Roomster motorlarının geliştirilmesinde, çevrenin korunması ve karbon emisyonu salınımının azaltılması temel alınmıştır. Bu nedenle tüm motorlar EU5 normlarına uygundur.

Benzinli motorlar
Yeni 1.2 TSI Motor  77 kW gibi çarpıcı bir performans değerine sahiptir.
Motor yelpazesi, geliştirilmiş 3 silindirli 1.2 12V HTP/51 kW motorla zenginleştirilmiştir.

Dizel motorlar
Common-rail doğrudan yakıt enjeksiyonlu dizel motorlar, gelişmiş ve sessiz olmalarının yanı sıra, son derece düşük yakıt tüketimlerine sahiptir. En güçlü motor, yeni süper şarjlı, 4 silindirli 1.6 TDI* CR DPF/77 kW motordur ve bunun yanısıra 1,6 TDI* CR DPF/66 kW seçeneği de mevcuttur.

Manuel şanzıman
Tüm motorlar, 5 ileri vitesli mekanik manuel şanzıman sistemiyle kullanılabilir. Bu sistemler, aracın içine çok düşük gürültü ve titreşim vererek en doğru ve kolay vites geçişlerinin yapılabilmesini sağlar.

Otomatik şanzıman
En güçlü versiyon olan 1.2 TSI/77 kW benzinli motor için tasarlanan, 7 ileri vitesli yeni DSG* (Doğrudan Vites Değiştirmeli Şanzıman), benzersiz yakıt tüketimleriyle dinamik ve konforlu yolculuklar yapılabilmesine imkan tanır.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yeni Skoda Fabia ( Fiyatı, Özellikleri ve Fotoğrafları ) başlıklı makalemizde skoda fabia 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

2013 Yeni Skoda Roomster Fazlasıyla Dikkat Çekici roomster 2013 makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

2013 Yeni Skoda Roomster Fazlasıyla Dikkat Çekici makalesi Ana Sayfa, Skoda kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2013  Yeni Opel Astra GTC
Opel’in yeni serisi 2013 Yeni Astra GTC’yi yakından tanıyalım

opel yeni astra gtc özellikleri 2013 fiyatı ne kadar fotoğrafları resimleri Opel'in yeni otomobili 2013 Astra GTC  fazlasıyla sofistike, arzu...

Kapat