2014 Renault Koleos Tanıtımı

2014 renault koleos özellikleri motoru fiyatı fotoğrafları resimleri

Fransız oto üreticisi Renault, 2014 model Koleos aracını Beunos Aires Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıttı.

Makyajlanmış yeni modelin ilk bakışta farkedilen yeni tamponu ve onun hemen üzerinde bulunan güncellenmiş ön ızgarası, tıpkı ön ızgara üzerinde bulunan daha büyük ve belirgin Renault arması gibi dikkat çekiyor. Renault’un iddialı crossover modeli aynı zamanda jant tasarımını da gözden geçirirken, sıradışı esmer kahve tonunu da kapsayan bir dizi yeni renk seçeneği ile sunuluyor olacak.

renault koleos

Kabin içerisindeki değişiklik ve yenilikler sınırlı sayıda görünse de Koleos çift bölgeli otomatik klima kontrolü, suni ağaç kaplama aksanlar ve R-Link bilgi eğlence sistemi gibi son derece kullanışlı donatılar ile birlikte piyasaya sürülecek. Araç ayrıca tercih edilirse Bose ses sitemi, kör nokta uyarı sistemi ve arka görüş kamerası gibi ekstra özellikler ile de sipariş edilebiliyor.

Bizleri meraklandırmayı seven Renault henüz performans, motor ve güç opsiyonları ile ilgili olarak herhangi bir detay ve ya bilgi açıklamadı ancak söylentilere göre model “son derece yüksek torklu” motor çeşitleri ile birlikte satışa sunulacak! Bu yüksek tork gücüne sahip motorlar ise opsiyonel olarak istenirse dört çeker sürüş sistemine bağlanabilecek.

Vural Burç ÇAKIR
TRaraba.com

Bir önceki yazımız olan Renault Twin'Run Concept başlıklı makalemizde renault twin'run concept hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

2014 Renault Koleos Tanıtımı makalesi Ana Sayfa, Renault kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
toyota indirim 2013
Toyota’dan 4 bin TL indirim!

Toyota'nın Haziran kampanyası 3 bin 900 TL'ye varan indirimleriyle avantajlar sunmaya devam ediyor. Toyota'nın kampanyasında dünyanın en çok tercih edilen...

Kapat