Opel’in yeni serisi “İnsignia” SEDAN 2013

opel insignia sedan özellikleri motoru fotoğrafları resimleri 2013

Canlı, akıllı, heyecanlı ve sıradışı. Opel Insignia sıradışı tasarımı en yeni teknolojiyle birleştirerek gerçek performans ve kaliteli kontrol sunuyor. Güçlü ve kaslı 4 kapılı coupé stili ve karakteristik farları kusursuz. İçine ilk adımı attığınızda kalitenin sizi sardığını hissedeceksiniz.

“İnsignia” SEDAN 2013  Özellikleri

Dış Tasarım

Geniş ön tasarım, dikkati zekice tasarlanmış kıvrımlara ve ahenkli hatlara çekiyor. Insignia’nın akıcı yüzeyi ön tarafta “kanat” şeklindeki gündüz farları ve geniş radyatör ızgarası ile vurgulandı. Bu öğeler yeni Opel tasarım dilinin kendine güven ifadesi. Yeni Opel Insignia’nın geniş gövdesi entegre geniş ve sportif çamurlukları ile vurgulandı.

Güçlü silüet, gövdenin yan tarafı boyunca uzanan kaslı ve akıcı “bıçak” şekliyle daha da belirgin hale geliyor. Insignia’nın sportif hatlara sahip tasarımı sürülmeye davet ediyor.

Aracın arka kısmı akıcı bir şekilde aşağı doğru uzanan coupé görünümlü tavan çizgisi ile sportif bir araç görünümü sağlıyor. Bu tasarım, otomobilin kaslı ve çekici görünmesini sağlayan bir ahenk yakalamasını sağlıyor.

Opel Insignia, tam bir bütünsellik içinde tasarlandı. Süspansiyon bileşenleri dahil tüm ayrıntılar, aerodinamik bir bütünsellikte tasarımı tamamlıyor. Bu da Insignia’ya 0.27’lik değeriyle sınıfının en düşük sürtünme katsayılarından birini veriyor.

Enlarge

İç Tasarım

Opel Insignia’nın iç tasarım temaları, dış tasarımı karakterize eden akıcı çizgiler ve yumuşak kıvrımlar üzerinde yankılanıyor. Opel Insignia için gösterilen ustalık ve geliştirme çabaları, iç mekanın her detayında açıkça görülebiliyor.

Zarif ve sportif tasarımlı yüksek kalite yüzeyler, krom vurgular ve daha dikkat çekici renkler ile birleşerek yolcuları karşılayıp kucaklarken ergonomi ve konfor açısından da en yüksek standartları karşılıyor.

Tüm ana yüzeyler kabine üst sınıf bir dokunsal kalite verecek şekilde “yumuşak dokunuşlu” malzemelerden oluşuyor. Ön üst panel biçimli kapı kalıplarının içine akan kesintisiz yay şekli, kabine geniş ve ferah bir ambiyans kazandırıyor. Ön camın dik eğimi, ön yolcu hava yastığının geniş bir torpido gözü için ayrılacak alandan taviz vermeden yerleştirilebilmesini sağladı.

Gövdenin artırılmış boyutu daha fazla toplam iç alan sunuyor.

“İnsignia” SEDAN 2013 Fotoğrafları


Bir önceki yazımız olan Opel'in Yeni Serisi Astra Sports Tourer 2013 başlıklı makalemizde Opel Astra Sports Tourer ve Opel Astra Sports Tourer özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Opel'in yeni serisi "İnsignia" SEDAN 2013 yhs-002,yeni insignia 2013,opel insignia 2013 foto makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Opel’in yeni serisi “İnsignia” SEDAN 2013 makalesi Ana Sayfa, Opel kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2013  Opel Astra Sports Tourer Yeni Seri
Opel’in Yeni Serisi Astra Sports Tourer 2013

2013 opel astra sport tourer özellikleri fiyatı ne kadar motoru fotoğrafları resimleri  Opel'in yeni seri binek aracı olan "Astra Sports...

Kapat